header

Godzin wychowania fizycznego w szkołach jest:
za mało
za dużo
w sam raz
Patronat medialny
WAMA-SPORT » Wama-Sport Gazeta On-Line Olsztyn24 » Olsztyn24 Gazeta Olsztyńska » Gazeta Olsztyńska Sport wm.pl » Sport
Aktualności:
KOMUNIKAT KONCOWY

z przeprowadzonych indywidualnych i drużynowych zawodów L.A. dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych o mistrzostwo  Olsztyna w roku szkolnym 2014/2015

W dniu 26.05.2015r. na stadionie lekkoatletycznym w Kortowie odbyły się indywidualne i drużynowe zawody L.A. dziewcząt i chłopców szkół ponadgimazjalnych. 

 

W zawodach wzięło udział 9 drużyn dziewcząt ( ZSCH iO, X LO, , ZSE, ZSE-H, V LO, IV LO, VIII LO, XIII LO, XII LO) i 12 drużyn chłopców ( I LO, ZSCH i O, X LO, ZSB, ZSE ,  ZSE i T, V LO,  IV LO, II LO,

 VIII LO,  XIII LO, ZSE-H). Łączna liczba zawodników wyniosła  153 / dziewczęta-69, chłopcy-84 /.

W poszczególnych konkurencjach uzyskano następujące wyniki: 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

 

DZIEWCZĘTA

100 m 1.  Paulina Ziółkowska         13:51     X LO

2.Martyna Sulikowska 15::12    VIII LO

3. Olga Budka                        15:16   VIII LO

 

200 m 1. Paulina Ziółkowska           27:73   X  LO  

            2. Dominika Słomińska          30:38      XII  LO

            3. Julia Pieńczkowska             31:61      ZSE-H

400 m 1. Michaela Rutkowska             1:07:09   X LO

            2. Dominika Słomińska              1:10:21    XII LO

3.Emilia Gorąca                1:14:75    V LO

 

800 m  1. Weronika Hanowska       2:33:92   V LO

2.Weronika Dziadura 2:33:99    XII LO

 

4x100 m  

1. XII LO 1:00:58

2. IV LO            1:01:35

3. ZSChiO                              1:05:78      

 

Rzut oszczepem

1. Alicja Świder                      33,90   XIII LO

2.Angelika Penkała              25,01   IV LO

3. Marta Burakowska               21,85   IV  LO

Skok wzwyż

1. Ola Markowicz                  130      V LO       

2. Karolina Bystrzycka        130    IV LO

          3. Karolina Junkier                   125      V LO

               Martyna Sulikowska              125   VIII LO        

         

Skok w dal

            1. Agnieszka Kaczmarek           4,18   V LO

2. Karolina Junkier                       4,08   V LO

3. Martyna Sulikowska                 3,97   VIII LO

Pchnięcie kulą

1. Magdalena Jabłońska 11,17   ZSE 

2. Anglika Pucinska                9,40   VIII LO

3. Angelika Pękała                 9,16    IV LO

 

CHŁOPCY

100 m 1. Wiktor Taraszkiewicz     11:71    IV LO

2. Paweł Jaguszewski            11:91   ZSEiT

3. Jakub Nowak                    12:00   ZSEiT

 

200 m 1. Paweł Jaguszewski           23:07   ZSEiT

2. Jakub Nowak                    23:37  ZSEiT

3. Wiktor Taraszkiewicz      24:11  IV LO        

400 m 1. Cezary Mateusiak                 54:47    ZSE        

2. Mahamadou Bah                    53:33    V LO

3. Łukasz Michnik                 1: 01:7      I LO

800 m

1. Kamil Wojciechowski           2:17:56     V LO

2. Adam Kowalski                      2:82:32      ZSEiT 

3.Włdysłw Korzeniewski     2:22:18      IV LO   

 

1500m 1. Jan Staruch                                 4:34:71    II LO  

2. Krzysztof Sokół                             4:42:27     ZSEiT

3. Robert Kaczorowski                      4:58:74      ZSB

4x100m

1.  ZSEiT 48:58

2.  ZSE   49:69

3.  IV LO                                 49:84

 

Rzut oszczepem

1. Kamil Wojciechowski       42,10   V LO  

2. Adrian Stankiewicz             33,77   V LO  

3.Michał Jakubiak                   33,20    ZSE

Skok wzwyż

1. Mahamdou Bah     165 V LO

2. Marcin Mil                          165 ZSE

3. Robert Polewaczyk             160 ZSEiT    

Skok w dal

1. Marcin Mil                                 5,87   ZSE

            2.Tomasz Soroka         5,66    ZSB

3. Jakub Pikura                    5,44   ZSE

 

Pchnięcie kulą

1. Tomasz Soroka               12,95      ZSB      

2. Mateusz Ślusarki             12,50      ZSEiT

3. Tomasz Nowak                11,74      ZSEiT

 KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:

DZIEWCZĘTA

1.   V LO         73,5  pkt                 

2.   IV LO  49 pkt          

3.   VIII LO  47,5 pkt       .

4.   XII LO        30 pkt                  

  5.   X LO          27 pkt

 

Skład reprezentacji V Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie: Weronika Hanowska, Natalia Pawłowska, Aleksandra Przybysz, Justyna Kosztowny, Aleksandra Markowicz, Karolina Seredocha, Joanna

Świecik, Kamila Bojaszewska, Natalia Milankiewicz, Adrianna Ścigała, Karolina Naczas, Monika Przybysławska, Beata Tymińska, Agnieszka Kaczmarek.

Opiekunem dziewcząt jest: Ewa Radziszewska.

CHŁOPCY

1.  ZSEiT      79 pkt

2.  V LO    76 pkt

3  .ZSE     68 pkt       

4.  IV LO             39 pkt       

5.  ZSB    33 pkt                                                       

Skład reprezentacji ZSEiT: Adam Kowalski, Mateusz Ślusarski, Krzysztof Sokół, Robert Polewaczyk, Jakub Nowak, Paweł Jaguszewski, Mikołaj Tomaszewski, Tomasz Nowak.

Opiekunem chłopców jest Andrzej Wyszomirski .

Uczestnicy, którzy zajęli  pierwsze trzy  miejsca w konkurencjach indywidualnych otrzymali pamiątkowe medale, a  pierwsze trzy szkoły w kategorii drużynowej puchary i dyplomy.

 

 

 

Dodany: 27-05-2015 przez:


    Komentarze [0]
Brak komentarzy
    Dodaj komentarz
Autor komentarza
Adres mailowy autora
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. „Juvenia” nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Przekaż Juvenii
Wyszukiwarka
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
Najnowsze filmy
Ostatnio komentowane
Finansuje nas
Są z nami
Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |