header

Kalendarz imprez



Stadion sportowy UWM| Olsztyn, Kortowo, ul. Oczapowskiego 12
 » Czwartek lekkoatletyczny – zawody uczniów szkół podstawowych


Rozpoczęcie: Czwartek, 07-05-2015 o godz. 16:00
Zakończenie: Czwartek, 07-05-2015 o godz. 18:30

Trzy kategorie wiekowe, oddzielnie dla dziewcząt i chłopców: I grupa wiekowa rocznik 2002; II grupa wiekowa rocznik 2003; III grupa wiekowa rocznik 2004 i młodsi.
Dziewczęta: 60 m, 300 m, 600 m,
skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową;
Chłopcy: 60 m, 300 m, 1000 m,
skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową.
Stadion sportowy UWM| Olsztyn, Kortowo, ul. Oczapowskiego 12
 »  » Czwórbój lekkoatletyczny – zawody uczniów szkół podstawowych


Rozpoczęcie: Wtorek, 12-05-2015 o godz. 10:00
Zakończenie: Wtorek, 12-05-2015 o godz. 12:00

Program zawodów:
- bieg na 60 m
- rzut piłką palantową
- bieg na 600 m dziewcząt i na 1000 m chłopców
- skok w dal ze strefy lub wzwyż (dla całego zespołu)
Stadion sportowy UWM| Olsztyn, Kortowo, ul. Oczapowskiego 12
 »  » Indywidualne i drużynowe zawody la szkół gimnazjalnych – mistrzostwa Olsztyna


Rozpoczęcie: Środa, 20-05-2015 o godz. 10:00
Zakończenie: Środa, 20-05-2015 o godz. 13:00

Program zawodów:
Dziewczęta: 100m, 300m, 600m, 1000m , skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą (3kg), rzut oszczepem (500g), 4x100m

Chłopcy: 100m, 300m, 600m, 1000m, 200m , skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą (5kg), rzut oszczepem (600g), 4x100m.
Stadion sportowy UWM| Olsztyn, Kortowo, ul. Oczapowskiego 12
 » Czwartek lekkoatletyczny – zawody uczniów szkół podstawowych


Rozpoczęcie: Czwartek, 21-05-2015 o godz. 16:00
Zakończenie: Czwartek, 21-05-2015 o godz. 18:30

Trzy kategorie wiekowe, oddzielnie dla dziewcząt i chłopców: I grupa wiekowa rocznik 2002; II grupa wiekowa rocznik 2003; III grupa wiekowa rocznik 2004 i młodsi.
Dziewczęta: 60 m, 300 m, 600 m,
skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową;
Chłopcy: 60 m, 300 m, 1000 m,
skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową.
Stadion sportowy UWM| Olsztyn, Kortowo, ul. Oczapowskiego 12
 »  » Indywidualne i drużynowe zawody la szkół ponadgimnazjalnych – mistrzostwa Olsztyna


Rozpoczęcie: Wtorek, 26-05-2015 o godz. 10:00
Zakończenie: Wtorek, 26-05-2015 o godz. 13:00

Program zawodów:
Dziewczęta: 100m, 200m, 400m, 800m, skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, 4x100m.

Chłopcy: 100m, 200m, 400m, 800m, 1500m, skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą (6 kg), rzut oszczepem (800 g), 4x100m.
Stadion sportowy UWM| Olsztyn, Kortowo, ul. Oczapowskiego 12
 » Czwartek lekkoatletyczny – Grand Prix Olsztyna


Rozpoczęcie: Czwartek, 28-05-2015 o godz. 16:00
Zakończenie: Czwartek, 28-05-2015 o godz. 18:30

Trzy kategorie wiekowe, oddzielnie dla dziewcząt i chłopców: I grupa wiekowa rocznik 2002; II grupa wiekowa rocznik 2003; III grupa wiekowa rocznik 2004 i młodsi.
Dziewczęta: 60 m, 300 m, 600 m,
skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową;
Chłopcy: 60 m, 300 m, 1000 m,
skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową.

Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |