header

Godzin wychowania fizycznego w szkołach jest:
za mało
za dużo
w sam raz
Patronat medialny
WAMA-SPORT » Wama-Sport Gazeta On-Line Olsztyn24 » Olsztyn24 Gazeta Olsztyńska » Gazeta Olsztyńska Sport wm.pl » Sport

Kalendarz imprez



sala OSiR ul. Głowackiego
 » LICEALIADA - KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW - KWALIFIKACJE


Rozpoczęcie: Poniedziałek, 15-10-2018 o godz. 08:00
Zakończenie: Poniedziałek, 29-10-2018 o godz. 08:00

Poniedziałek, 15.10.2018 r., ZKOS 8:00 III LO – XI LO Poniedziałek, 22.10.2018 r., ZKOS 8:00 III LO – II LO Poniedziałek, 29.10.2018 r., ZKOS 8:00 II LO – XI LO
HWS URANIA
 » KWALIFIKACJE DO ROZGRYWEK WOJEWÓDZKICH W PIŁCE NOŻNEJ - TERMINARZE


Rozpoczęcie: Poniedziałek, 15-10-2018 o godz. 12:30
Zakończenie: Piątek, 19-10-2018 o godz. 15:00

Kwalifikacje do rejonów odbędą się systemem gry „każdy z każdym”. Do rejonów awansują dwa czołowe zespoły. Mecze zostaną rozegrane w HWS Urania. IGRZYSKA DZIECI Halowa piłka nożna SP dziewcząt Czwartek, 18.10.2018 r., HWS Urania 12:15 SP 10 – SP 18 12:30 SP 18 – SP 3 12:45 SP 3 – SP 10 Halowa piłka nożna SP chłopców Czwartek, 18.10.2018 r. HWS Urania 13:00 SP 34 – SP 18 13:15 SP 18 – SP 3 13:30 SP 3 – SP 34 IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ Halowa piłka nożna Gimnazjum dziewcząt Wtorek, 16.10.2018 r. HWS Urania 12:50 SP 18 – SP 311 13:10 SP 311 – SP 33 13:30 SP 33 – G 18 Halowa piłka nożna Gimnazjum chłopców Piątek, 19.10.2018 r., HWS Urania 12:30 SP 311 – G 2 12:45 SP 18 – SP 3 13:00 SP 34 – G 2 13:15 SP 311 – SP 18 13:30 SP 34 – SP 3 13:45 G 2 – SP 18 14:00 SP 3 – SP 311 14:15 SP 18 – SP 34 14:30 SP 3 – G 2 14:45 SP 311 – SP 34 LICEALIADA Halowa piłka nożna SPG dziewcząt Poniedziałek, 15.10.2018 r., HWS Urania 12:30 ZSE – XI LO 12:45 IX LO – ZSE-H 13:00 XI LO – ZSE-H 13:15 ZSE – IX LO 13:30 IX LO – XI LO 13:45 ZSE-H - ZSE Uwaga, na pierwszy turniej należy dostarczyć imienną listę zgłoszeniową, wygenerowaną z SRS, potwierdzoną przez Dyrekcję Szkoły.
Sala sportowa V LO (G 24 ul. Krasickiego) oraz ZKOS
 » Igrzyska Młodzieży w koszykówce dziewcząt w roku szkolnym 2018/2019.


Rozpoczęcie: Środa, 17-10-2018 o godz. 08:00
Zakończenie: Poniedziałek, 26-11-2018 o godz. 10:00

Do rozgrywek zgłosiły się: G 2, G 3, G 24, SP 15, SP 34. Mistrzostwa odbędą się systemem gry „każdy z każdym”. Mecze zostaną rozegrane w sali G 24 (ul. Krasickiego 2) oraz w sali ZKOS (ul. Głowackiego 27). Na pierwsze spotkanie nauczyciele przynoszą listę zgłoszeniową wygenerowaną w systemie SRS. Środa, 17.10.2018 r., sala Gim 24 (ul. Krasickiego 2) 12:45 G 24 – SP 15 13:45 G 3 – G 2 Poniedziałek, 29.10.2018 r., sala Gim 24 (ul. Krasickiego 2) 12:45 G 24 – SP 34 13:45 SP 15 – G 3 Wtorek, 6.11.2018 r., sala Gim 24 (ul. Krasickiego 2) 12:45 G 24 – G 3 13:45 SP 34 – G2 Środa, 14.11.2018 r., sala Gim 24 (u. Krasickiego 2) 12:45 G 24 – G 2 13:45 SP 15 – SP 34 Poniedziałek, 26.11.2018 r., sali ZKOS (ul. Głowackiego 27) 8:00 G 3 – SP 34 9:00 G2 – SP 15 ZAKOŃCZENIE
sala V LO ul. Krasickiego (G 24) i ZKOS
 » MISTRZOSTWA OLSZTYNA IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW - ZMIANA TERMINARZA ROZGRYWEK


Rozpoczęcie: Czwartek, 18-10-2018 o godz. 08:30
Zakończenie: Piątek, 30-11-2018 o godz. 10:00

Czwartek, 18.10.2018 r., sala G24 (u. Krasickiego 2) 8:30 G24 – SP 2 9:30 G3 – G2 Środa, 24.10.2018 r., sala G24 (ul. Krasickiego 2) 8:30 G24 – G3 9:30 G2 – SP 2 Środa, 7.11.2018 r., sala G24 (ul. Krasickiego 2) 8:30 G24 – G2 9:30 G3 – SP 2 Piątek, 16.11.2018 r., sala ZKOS (ul. Głowackiego 27) 8:00 SP 1 – SP 2 9:00 G3 – SP 6 10:00 SP 1 – G22 Piątek, 30.11.2018 r., sala ZKOS (ul. Głowackiego 27) 8:00 G2 – SP 6 9:00 G3 – SP 1 10:00 SP 2 – G22
sala OSiR ul. Głowackiego
 »  IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ, LICEALIADA W TENISIE STŁOWYM - TERMINARZE ROZGRYWEK


Rozpoczęcie: Piątek, 19-10-2018 o godz. 08:00
Zakończenie: Piątek, 26-10-2018 o godz. 13:00

Mistrzostwa Olsztyna w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców – igrzyska młodzieży – w roku szkolnym 2018/2019. Termin rozegrania turnieju: 19. 10.2018 r. w sali przy ul. Głowackiego 27. Początek gier o godz. 8:00. Prosimy być w sali o godz.7.45! Imienne listy zgłoszeniowe szkół wygenerowane w srs (maksymalnie 3 dziewczynki i 3 chłopców), potwierdzone przez dyrektora szkoły należy dostarczyć organizatorowi w dniu zawodów. System gry jest uzależniony od liczby zgłoszonych szkół . Na turniej zespoły przynoszą własne piłeczki i rakietki. Mistrzostwa Olsztyna w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019. Termin rozegrania turnieju: 26.10.2018r. w sali przy ul. Głowackiego 27. Początek gier o godz. 8:00. Prosimy być w sali o godz.7.45! Imienne listy zgłoszeniowe szkół wygenerowane przez srs (maksymalnie 3 dziewczynki i 3 chłopców), potwierdzone przez dyrektora szkoły należy dostarczyć organizatorowi w dniu zawodów. System gry jest uzależniony od liczby zgłoszonych szkół . Na turniej zespoły przynoszą własne piłeczki i rakietki.
Mecze zostaną rozegrane w sali ZKOS ( Głowackiego 27) i w sali VI LO (5 Wileńskiej Brygady AK nr5).
 » LICEALIADA - KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT


Rozpoczęcie: Poniedziałek, 22-10-2018 o godz. 10:30
Zakończenie: Piątek, 23-11-2018 o godz. 11:30

Poniedziałek, 15.10.2018 r., ZKOS 9:00 II LO – XI LO Poniedziałek, 22.10.2018 r., ZKOS 9:00 VI LO – III LO Poniedziałek, 29.10.2018 r., ZKOS 9:00 I LO – V LO Piątek, 9.11.2018 r., ZKOS 8:00 I LO – XI LO 9:00 III LO – V LO 10:00 II LO – IV LO Czwartek, 15.11.2018 r., VI LO (u. 5 Wileńskiej Brygady AK 5) 10:30 VI LO – IV LO 11:30 III LO – II LO Piątek, 23.11.2018 r., ZKOS 8:00 VI LO – XI LO 9:00 III LO – I LO 10:00 V LO – IV LO
SP 3 ul. Kołobrzeska 13m
 » IGRZYSKA DZIECI W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT - ZMIANA TERMINARZA


Rozpoczęcie: Wtorek, 23-10-2018 o godz. 09:00
Zakończenie: Wtorek, 20-11-2018 o godz. 10:00

Wtorek, 23.10.2018 r., sala SP 3 (ul. Kołobrzeska 13m) 9:00 SP 3 – SP 34 10:00 SP 25 – NSP 5 Wtorek, 6.11.2018 r., sala SP 3 (ul. Kołobrzeska 13m) 9:00 SP 3 – SP 25 10:00 SP 34 – NSP 5 Wtorek, 20.11.2018 r., sala SP 3 (ul. Kołobrzeska 13m) 9:00 SP 3 – NSP 5 10:00 SP 25 – SP 34 ZAKOŃCZENIE
SP 22 i SP 7
 » IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW - TERMINARZ ROZGRYWEK


Rozpoczęcie: Czwartek, 25-10-2018 o godz. 09:00
Zakończenie: Wtorek, 13-11-2018 o godz. 11:00

Czwartek, 25.10.2018 r., sala SP 7 Godz. 9:00: SP 7 – SP 2 9:40: SP 22 – SP 34 10:20: SP 34 – SP 7 Wtorek, 30.10.2018 r., sala SP 22 Godz. 9:00: SP 22 – SP 3 9:40: SP 34 – SP 2 10:20: SP 3 – SP 7 11:00: SP 22 – SP 2 Wtorek, 13.11.2018 r., sala SP 22 Godz. 9:00: SP 2 – SP 3 9:40: SP 22 – SP 7 10:20: SP 3 – SP 34 ZAKOŃCZENIE
sala SP 7
 » IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT - TERMINARZ ROZGRYWEK


Rozpoczęcie: Czwartek, 25-10-2018 o godz. 11:00
Zakończenie: Poniedziałek, 12-11-2018 o godz. 12:20

Do rozgrywek zgłosiły się 4 zespoły: SP 3, SP 7, SP 25, SP 30. Mistrzostwa odbędą się systemem gry „każdy z każdym”. Kolejność zostanie ustalona na podstawie tabeli. Czas gry 2x10 minut. Kara 1 minuta. Obowiązują imienne listy zgłoszeniowe drużyn wygenerowane z SRS (maksymalnie 14 zawodniczek) podpisane przez dyrektora szkoły oraz opiekuna drużyny, które należy dostarczyć organizatorowi na pierwszy turniej. Zespoły na rozgrzewkę i mecz przynoszą własne piłki do mini piłki ręcznej „junior”. Do rejonów zgłosił się zespół SP 7. Czwartek, 25.10.2018 r., sala SP 7 Godz. 11:00: SP 25 – SP 7 11:40: SP 3 – SP 30 12:20: SP 25 – SP 30 Poniedziałek, 12.11.2018 r., sala SP 7 Godz. 11:00: SP 7 – SP 3 11:40: SP 3 – SP 25 12:20: SP 7 – SP 30 ZAKOŃCZENIE
SP 6 ul. Gdyńska 17
 » IGRZYSKA DZIECI W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW - ZMINANA TERMINARZA


Rozpoczęcie: Poniedziałek, 05-11-2018 o godz. 12:30
Zakończenie: Czwartek, 22-11-2018 o godz. 13:30

Poniedziałek, 5.11.2018 r., sala SP 6 (ul. Gdyńska 17) 12:30 SP 6 – NSP 5 13:30 SP 11 – SP 25 Wtorek, 13.11.2018 r., sala SP 6 (ul. Gdyńska 17) 12:30 SP 6 – SP 11 13:30 SP 25 – NSP 5 Czwartek, 22.11.2018 r., sala SP 6 (ul. Gdyńska 17) 12:30 SP 6 – SP 25 13:30 SP 11 – NSP 5 ZAKOŃCZENIE
HWS URANIA
 » IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT - TERMINARZE ROZGRYWEK


Rozpoczęcie: Środa, 07-11-2018 o godz. 12:30
Zakończenie: Środa, 12-12-2018 o godz. 12:45

IGRZYSKA CHŁOPCÓW Środa, 7.11.2018 r., sala HWS Urania 12:30: G 2 – G 7 13:10: SP 5 – G 2 13:50: SP 5 – G 7 Poniedziałek, 19.11.2018 r., sala HWS Urania 12:30: SP 5 – SP 25 13:10: SP 3 – SP30 13:50: SP 25 – SP 30 Czwartek, 29.11.2018 r., sala HWS Urania 12:30: SP 3 – SP 25 13:10: SP 30 – G 2 13:50: SP 3 – G 7 Wtorek, 11.12.2018 r., sala HWS Urania 12:30: SP 5 – SP 30 13:10: SP 3 – G 2 13:50: SP 25 – G 7 IGRZYSKA DZIEWCZĄT Czwartek, 8.11.2018 r., sala HWS Urania, Gr A 12:45: SP 7 – SP 30 13:20: SP 3 – G 2 Wtorek, 20.11.2018 r., sala HWS Urania, Gr B 12:45: SP 5 – SP 34 13:20: SP 2 – G 13 Poniedziałek, 26.11.2018 r., sala HWS Urania, Gr A 12:45: SP 3 – SP 30 13:20: SP 7 – G 2 Środa, 12.12.2018 r., sala HWS Urania, Gr B 12:45: SP 5 – G13 13:20: SP 2 – SP 34
sala V LO (u. Krasickiego 2)
 » LICEALIADA W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW - TERMINARZ ROZGRYWEK


Rozpoczęcie: Środa, 21-11-2018 o godz. 08:30
Zakończenie: Środa, 19-12-2018 o godz. 08:30

Do rejonów zgłosiły się zespoły: V LO, II LO, ZSM-E. Mecze kwalifikacyjne do rejonów będą zaliczone do mistrzostw Olsztyna. Środa, 21.11.2018 r., sala V LO (ul. Krasickiego 2) Godz. 8:30: V LO – II LO 9:10: II LO – ZSM-E 9:50: V LO – ZSM-E Środa, 5.12.2018 r., sala V LO (u. Krasickiego 2) Godz. 8:30: VI LO – ZSS 9:10: V LO – ZSEiT 9:50: ZSS – ZSM-E Środa, 19.12.2018 r., sala V LO (ul. Krasickiego 2) Godz. 8:30: V LO – VI LO 9:10: II LO – ZSS 9:50: ZSEiT – ZSM-E
Przekaż Juvenii
Wyszukiwarka
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
Najnowsze filmy
Ostatnio komentowane
Finansuje nas
Są z nami
Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |