header

Kalendarz imprez



Szkoła Podstawowa nr 30 | Olsztyn ul. Pieczewska 10
 »  » mistrzostwa Olsztyna SZS w mini piłce siatkowej „3” dziewcząt – runda I


Rozpoczęcie: Poniedziałek, 27-10-2014 o godz. 09:00
Zakończenie: Poniedziałek, 27-10-2014 o godz. 12:00

Boisko I:
SP 30 – SP 7,
SP 22 - SP 1,
SP 6 – SP 19,
SP 1 – SP 6,

Boisko II:
SP 7 – SP 22,
SP 15 – SP 30,
SP 22 – SP 15,
SP 6 – SP 7,
HWS Urania | Olsztyn, al. Piłsudskiego 44
 » » mistrzostwa Olsztyna gimnazjów w koszykówce dziewcząt – I runda


Rozpoczęcie: Poniedziałek, 27-10-2014 o godz. 12:30
Zakończenie: Poniedziałek, 27-10-2014 o godz. 14:45

godz. 12:30 G 3 – G 24
13:15 G 9 – G 4
14:00 G 22 – G 2
HWS Urania | Olsztyn, al. Piłsudskiego 44
 » » Kwalifikacje mistrzostw województwa SZS w piłce ręcznej chłopców SPG


Rozpoczęcie: Czwartek, 30-10-2014 o godz. 12:30
Zakończenie: Czwartek, 30-10-2014 o godz. 14:30

godz.12.30 ZSE – VIII LO
13.10 VIII LO – ZSS
13.50 ZSS – ZSE
Szkoła Podstawowa nr 22 | Olsztyn ul. Żołnierska 26
 »  » mistrzostwa Olsztyna SZS w mini piłce siatkowej „3” dziewcząt – runda II


Rozpoczęcie: Piątek, 31-10-2014 o godz. 09:30
Zakończenie: Piątek, 31-10-2014 o godz. 11:30

Boisko I:
SP 19 – SP 1,
SP 7 - SP 19,
SP 15 – SP 6,
SP 30 – SP 22,
SP 6 – SP 30

Boisko II:
SP 19 – SP 15,
SP 1 – SP 7,
SP 15 – SP 1,
SP 19 – SP 30,
Hala ZKOS | Olsztyn, ul. Głowackiego 27
 » » mistrzostwa Olsztyna gimnazjów w koszykówce dziewcząt – II runda


Rozpoczęcie: Poniedziałek, 03-11-2014 o godz. 12:45
Zakończenie: Poniedziałek, 03-11-2014 o godz. 14:15

godz. 12:45 G 3 – G 22
13:30 G 2 – G 24
Sala SP 30 | Olsztyn, ul. Pieczewska 10
 » Mistrzostwa Olsztyna mini piłki ręcznej dziewcząt szkół podstawowych – runda I


Rozpoczęcie: Środa, 05-11-2014 o godz. 09:00
Zakończenie: Środa, 05-11-2014 o godz. 11:30

9.00 SP 30 - SP 6
9.30 SP 22 – SP 10
10.00 SP 6 - SP 7
10.30 SP 10 - SP 30
11:00 SP 7 – SP 22
Hala Urania | Olsztyn, al. Piłsudskiego
 » » mistrzostwa Olsztyna gimnazjów w koszykówce chłopców – I termin


Rozpoczęcie: Środa, 05-11-2014 o godz. 12:30
Zakończenie: Środa, 05-11-2014 o godz. 14:40

godz. 12:30 G 22 – G 9
13:15 G 23 – G 4
14:00 G 2 – G 3
Sala V LO | Olsztyn, ul. Krasickiego 2
 » » mistrzostwa Olsztyna gimnazjów w koszykówce dziewcząt – III runda


Rozpoczęcie: Czwartek, 06-11-2014 o godz. 14:40
Zakończenie: Czwartek, 06-11-2014 o godz. 16:00

godz. 14:40 G 24 – G 9
15:25 G 22 – G 4
Szkoła Podstawowa nr 22 | Olsztyn ul. Żołnierska 26
 »  » mistrzostwa Olsztyna SZS w mini piłce siatkowej „3” chłopców – runda I


Rozpoczęcie: Piątek, 07-11-2014 o godz. 09:30
Zakończenie: Piątek, 07-11-2014 o godz. 12:00

Boisko I:
SP 19 – SP 10,
SP 22 – SP 1,
SP 25 – SP 30,
SP 25 – SP 1,
SP 10 – SP 22

Boisko II:
SP 19 – SP 6,
SP 22 – SP 6,
SP 25 – SP 10,
SP 30 – SP 1,
SP10– SP 30,
SP 6 – SP 25
Sala G 7 | Olsztyn, ul. Żołnierska 39
 » » mistrzostwa Olsztyna gimnazjów w piłce ręcznej dziewcząt – runda I


Rozpoczęcie: Piątek, 07-11-2014 o godz. 10:00
Zakończenie: Piątek, 07-11-2014 o godz. 11:30

godz. 10.00 G 7 - G 13
10.30 G 9 - G 11
11.00 G 11 - G 13
Szkoła Podstawowa nr 7 | Olsztyn al. Przyjaciół 42
 »  » mistrzostwa Olsztyna SZS w mini piłce siatkowej „3” dziewcząt – runda III oraz finałowa


Rozpoczęcie: Poniedziałek, 10-11-2014 o godz. 09:30
Zakończenie: Poniedziałek, 10-11-2014 o godz. 12:00

Boisko I:
SP 6 – SP 22,
SP 19 – SP 22,
SP 1 – SP 30,
SP 7 – SP 17
/ ostatni mecz eliminacyjny /. Tego samego dnia zagrają zespoły z miejsc:
1 – 4, 2 – 3.
Przegrani grają o III – cie,
natomiast wygrani o I – sze miejsce.
Po ostatnim meczu zakończenie mistrzostw i wręczenie nagród.
Hala ZKOS | Olsztyn, ul. Głowackiego 27
 » mistrzostwa Olsztyna gimnazjów w koszykówce dziewcząt – IV runda


Rozpoczęcie: Poniedziałek, 10-11-2014 o godz. 12:45
Zakończenie: Poniedziałek, 10-11-2014 o godz. 14:45

godz. 12:45 G 3 – G 9
13:30 G 4 – G 2
Szkoła Podstawowa nr 6 | Olsztyn ul. Gdyńska 17
 » mistrzostwa Olsztyna SZS w mini koszykówce chłopców szkół podstawowych Termin I


Rozpoczęcie: Czwartek, 13-11-2014 o godz. 09:00
Zakończenie: Czwartek, 13-11-2014 o godz. 11:00

godz. 09:00 SP 6 – SP 22
godz. 09:40 SP 22 – SP 30
godz. 10:20 SP 6 – SP 25
Hala Urania | Olsztyn, al. Piłsudskiego
 » » mistrzostwa Olsztyna gimnazjów w koszykówce chłopców – II termin


Rozpoczęcie: Czwartek, 13-11-2014 o godz. 12:30
Zakończenie: Czwartek, 13-11-2014 o godz. 14:00

godz. 12:30 G 23 – G 3
13:15 G 4 – G 22
Szkoła Podstawowa nr 10 | Olsztyn ul. Lengowskiego
 » mistrzostwa Olsztyna SZS w mini koszykówce dziewcząt szkół podstawowych – termin I


Rozpoczęcie: Piątek, 14-11-2014 o godz. 09:00
Zakończenie: Piątek, 14-11-2014 o godz. 11:10

godz. 09:00 SP 10 – SP 22
godz. 09:40 SP 30 – SP 34
godz. 10:20 SP 22 – SP 30
godz. 11:00 SP 10 – SP 2
Szkoła Podstawowa nr 30 | Olsztyn ul. Pieczewska 10
 »  » mistrzostwa Olsztyna SZS w mini piłce siatkowej „4” dziewcząt – termin I


Rozpoczęcie: Poniedziałek, 17-11-2014 o godz. 09:00
Zakończenie: Poniedziałek, 17-11-2014 o godz. 11:00

SP 30 – SP 7,
SP 7 – SP 22,
SP 22 – SP 15,
SP 15 – SP 6,
SP 6 – SP 30
SP 22 – SP 6,
SP 15 – SP 30,
SP 6 – SP 7,
SP 30 – SP 22,
SP 7 – SP 1
Hala ZKOS | Olsztyn, ul. Głowackiego 27
 » » mistrzostwa Olsztyna gimnazjów w koszykówce dziewcząt – V runda


Rozpoczęcie: Poniedziałek, 17-11-2014 o godz. 12:45
Zakończenie: Poniedziałek, 17-11-2014 o godz. 14:15

godz. 12:45 G 3 – G 4
13:30 G 9 – G 22
Szkoła Podstawowa nr 22 | Olsztyn ul. Żołnierska 26
 » mistrzostwa Olsztyna SZS w mini koszykówce dziewcząt – runda II


Rozpoczęcie: Wtorek, 18-11-2014 o godz. 09:00
Zakończenie: Wtorek, 18-11-2014 o godz. 11:30

godz. 09:00 SP 22 – SP 2
godz. 09:40 SP 2 – SP 34
godz. 10:20 SP 34 – SP 2 2
godz. 11:00 SP 30 – SP 10
Sala SP 7 | Olsztyn, al. Przyjaciół 42
 » Mistrzostwa Olsztyna mini piłki ręcznej dziewcząt szkół podstawowych – runda II


Rozpoczęcie: Środa, 19-11-2014 o godz. 09:00
Zakończenie: Środa, 19-11-2014 o godz. 11:30

9.00 SP 22 - SP 30
9.30 SP 10 - SP 6
10.00 SP 30 - SP 7
10:30 SP 6 – SP SP 22
11:00 SP 7 – SP 10
Szkoła Podstawowa nr 22 | Olsztyn ul. Żołnierska 26
 »  » mistrzostwa Olsztyna SZS w mini piłce siatkowej „4” chłopców – termin I


Rozpoczęcie: Środa, 19-11-2014 o godz. 09:30
Zakończenie: Środa, 19-11-2014 o godz. 11:00

SP 22 – SP 19,
SP 30 – SP 25,
SP 25 – SP 19,
SP 30 – SP 22,
SP 22 – SP 25,
SP 19 – SP 30
Hala Urania | Olsztyn, al. Piłsudskiego
 » » mistrzostwa Olsztyna gimnazjów w koszykówce chłopców – III termin


Rozpoczęcie: Środa, 19-11-2014 o godz. 12:30
Zakończenie: Środa, 19-11-2014 o godz. 14:40

godz. 12:30 G 9 – G 12
13:15 G 4 – G 2
14:00 G 3 – G 22
Szkoła Podstawowa nr 25 | Olsztyn ul. Wańkowicza 1
 »  » mistrzostwa Olsztyna SZS w mini piłce siatkowej „3” chłopców – runda II


Rozpoczęcie: Czwartek, 20-11-2014 o godz. 09:00
Zakończenie: Czwartek, 20-11-2014 o godz. 12:00

Boisko I:
SP 19 – SP 22,
SP 25 – SP 19,
SP 30 – SP 6,
SP 10 - SP 1,
SP 1 – SP 6

Boisko II:
SP 30 – SP19,
SP 22 – SP 25,
SP 30 – SP 22,
SP 1 – SP 19,
SP 10 – SP 6
Po ostatnim meczu zakończenie mistrzostw i wręczenie nagród.
Sala V LO | Olsztyn, ul. Krasickiego 2
 » » mistrzostwa Olsztyna gimnazjów w koszykówce dziewcząt – VI runda


Rozpoczęcie: Czwartek, 20-11-2014 o godz. 14:40
Zakończenie: Czwartek, 20-11-2014 o godz. 16:30

godz. 14:40 G 24 – G 22
15:25 G 2 – G
Szkoła Podstawowa nr 22 | Olsztyn ul. Żołnierska 26
 »  » mistrzostwa Olsztyna SZS w mini piłce siatkowej „4” dziewcząt – termin II


Rozpoczęcie: Piątek, 21-11-2014 o godz. 09:30
Zakończenie: Piątek, 21-11-2014 o godz. 11:00

SP 22 – SP 6,
SP 15 – SP 30,
SP 7 – SP 6,
SP 30 – SP 22,
SP 7 – SP 15
SP 30 – SP 7,
SP 22 – SP 7,
SP 22 – SP 15,
SP 15 – SP 6,
SP 6 – SP 30
Po ostatnim meczu zakończenie mistrzostw i wręczenie nagród.
Sala G 7 | Olsztyn, ul. Żołnierska 39
 » » mistrzostwa Olsztyna gimnazjów w piłce ręcznej dziewcząt – runda II


Rozpoczęcie: Piątek, 21-11-2014 o godz. 10:00
Zakończenie: Piątek, 21-11-2014 o godz. 11:30

godz. 10.00 G 7 - G 11
10.30 G 9 - G 11
11.00 G 9 - G 7
Szkoła Podstawowa nr 30 | Olsztyn ul. Pieczewska 10
 »  » mistrzostwa Olsztyna SZS w mini piłce siatkowej „4” chłopców – termin II


Rozpoczęcie: Poniedziałek, 24-11-2014 o godz. 09:00
Zakończenie: Poniedziałek, 24-11-2014 o godz. 12:00

SP 30 – SP 25,
SP 19 – SP 22,
SP 19 – SP 25.
SP 30 – SP 22,
SP 22 – SP 25,
SP 19 – SP 30
Po ostatnim meczu zakończenie mistrzostw i wręczenie nagród.
HWS Urania | Olsztyn, al. Piłsudskiego 44
 » » mistrzostwa Olsztyna gimnazjów w koszykówce dziewcząt – VII runda


Rozpoczęcie: Poniedziałek, 24-11-2014 o godz. 12:30
Zakończenie: Poniedziałek, 24-11-2014 o godz. 14:45

godz. 12:30 G 4 – G 9
13: 15 G 2 – G
Hala Urania | Olsztyn, al. Piłsudskiego
 » » mistrzostwa Olsztyna gimnazjów w koszykówce chłopców – IV termin


Rozpoczęcie: Poniedziałek, 24-11-2014 o godz. 14:00
Zakończenie: Poniedziałek, 24-11-2014 o godz. 15:40

godz. 14:00 G 9 – G 23
14:45 G 12 – G 22
Hala ZKOS | Olsztyn, ul. Głowackiego 27
 » » mistrzostwa Olsztyna gimnazjów w koszykówce chłopców – V termin


Rozpoczęcie: Wtorek, 25-11-2014 o godz. 10:30
Zakończenie: Wtorek, 25-11-2014 o godz. 11:15

godz. 10:30 G 3 – G 12
Szkoła Podstawowa nr 30 | Olsztyn ul. Pieczewska 10
 »  » mistrzostwa Olsztyna SZS w mini koszykówce chłopców – termin II


Rozpoczęcie: Środa, 26-11-2014 o godz. 09:00
Zakończenie: Środa, 26-11-2014 o godz. 11:00

godz. 09:00 SP 30 – SP 6
godz. 09:40 SP 22 – SP 25
godz. 10:20 SP 30 – SP 25
Hala Urania | Olsztyn, al. Piłsudskiego
 » » mistrzostwa Olsztyna gimnazjów w koszykówce chłopców – VI termin


Rozpoczęcie: Czwartek, 27-11-2014 o godz. 12:15
Zakończenie: Czwartek, 27-11-2014 o godz. 14:30

godz. 12:15 G 23 – G 12
13:00 G 9 – G 2
13:45 G 3 – G 4
Szkoła Podstawowa nr 10 | Olsztyn ul. Lengowskiego
 » mistrzostwa Olsztyna SZS w mini koszykówce dziewcząt szkół podstawowych – termin III


Rozpoczęcie: Piątek, 28-11-2014 o godz. 09:00
Zakończenie: Piątek, 28-11-2014 o godz. 10:00

godz. 09:00 SP 10 – SP 34
godz. 09: 40 SP 2 – SP30
Szkoła Podstawowa nr 22 | Olsztyn ul. Żołnierska 26
 » mistrzostwa Olsztyna SZS w mini koszykówce chłopców szkół podstawowych


Rozpoczęcie: Poniedziałek, 01-12-2014 o godz. 09:00
Zakończenie: Poniedziałek, 01-12-2014 o godz. 12:00

godz. 09:00 1 - 4 SP ….. – SP ….
godz. 09:40 2 - 3 SP ….. – SP …..
godz. 10:30 / przegrani/ o III-cie SP ... – SP …
godz. 11: 20 / wygrani/ o I-sze m-ce SP....- SP....
HWS Urania | Olsztyn, al. Piłsudskiego 44
 » » mistrzostwa Olsztyna gimnazjów w koszykówce dziewcząt – VIII runda - finałowa


Rozpoczęcie: Poniedziałek, 01-12-2014 o godz. 12:30
Zakończenie: Poniedziałek, 01-12-2014 o godz. 15:45

godz. 12:30 1 - 4 G …. – G …....
13:15 2 - 3 G …. – G ….

Przegrani grają o III-cie 14:00 G.... - G.........
Wygrani grają o I-sze m-ce 14:45 G …. - G …...
Po ostatnim meczu odbędzie się wręczenie nagród i zakończenie zawodów
Sala SP 10 | Olsztyn, ul. Niepodległości 18
 » Mistrzostwa Olsztyna mini piłki ręcznej dziewcząt szkół podstawowych – runda finałowa


Rozpoczęcie: Środa, 03-12-2014 o godz. 09:00
Zakończenie: Środa, 03-12-2014 o godz. 11:00

9.00 I półfinał
9.30 II półfinał
10.10 mecz o III-cie miejsce
10:40 FINAŁ
Hala Urania | Olsztyn, al. Piłsudskiego
 » » mistrzostwa Olsztyna gimnazjów w koszykówce chłopców – VII termin


Rozpoczęcie: Środa, 03-12-2014 o godz. 12:30
Zakończenie: Środa, 03-12-2014 o godz. 14:40

godz. 12:30 G 9 – G 3
13:15 G 12 – G 2
14:00 G 22 – G 23
Sala G 7 | Olsztyn, ul. Żołnierska 39
 » » mistrzostwa Olsztyna gimnazjów w piłce ręcznej dziewcząt – runda III - finałowa


Rozpoczęcie: Piątek, 05-12-2014 o godz. 10:00
Zakończenie: Piątek, 05-12-2014 o godz. 12:00

godz. 10.00 I półfinał
10.30 II półfinał
11.00 mecz o III-cie miejsce
11:40 FINAŁ
Po ostatnim meczu odbędzie się zakończenie imprezy i wręczenie nagród.
Szkoła Podstawowa nr 34 | Olsztyn ul. Herdera 3
 »  mistrzostwa Olsztyna SZS w mini koszykówce dziewcząt szkół podstawowych – runda finałowa


Rozpoczęcie: Poniedziałek, 08-12-2014 o godz. 09:00
Zakończenie: Poniedziałek, 08-12-2014 o godz. 12:00

godz. 09:00 mecz: 1 - 4
godz.09:40 mecz: 2 - 3
godz. 10:30 przegrani grają o III-cie miejsce
godz. 11:20 wygrani grają o I-sze miejsce
Hala Urania | Olsztyn, al. Piłsudskiego
 » » mistrzostwa Olsztyna gimnazjów w koszykówce chłopców – VIII termin


Rozpoczęcie: Poniedziałek, 08-12-2014 o godz. 12:30
Zakończenie: Poniedziałek, 08-12-2014 o godz. 15:40

godz. 12:30 G 2 – G 22
13:15 G 4 – G 9
14:00 G 2 – G 23
14:45 G 12 – G 4
Hala Urania | Olsztyn, al. Piłsudskiego 44
 » » mistrzostwa Olsztyna gimnazjów w koszykówce chłopców – IX termin - finałowy


Rozpoczęcie: Środa, 10-12-2014 o godz. 12:15
Zakończenie: Środa, 10-12-2014 o godz. 15:40

godz. 12:15 1 - 4 G ... – G ….
13:00 2 – 3 G …. – G ….
godz. 13:45 / przegrani/ o III-cie G …. – G ….
14:30 / wygrani/ o I-sze m-ce G …. – G ….
Po ostatnim meczu odbędzie się wręczenie nagród i zakończenie zawodów.

Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |