header

Kalendarz imprez



HWS Urania | Olsztyn, al. Piłsudskiego 44
 » » Mistrzostwa Olsztyna w halowych „5” piłkarskich chłopców szkół ponadgimnazjalnych - finały


Rozpoczęcie: Środa, 04-03-2015 o godz. 12:30
Zakończenie: Środa, 04-03-2015 o godz. 14:30

Półfinały i finały: godz. 12:30 …....... - …............ / A1 – C1 / 12:55 …......... - ….........../ B1 – 2 zespół z najlepszym dorobkiem /. Finał: o III m-ce godz. 13:30 …........... - ….............. o I m – ce 14:00 …............. - …............. Po ostatnim meczu zakończenie mistrzostw, wręczenie medali, pucharów, dyplomów.
Sala SP 7 | Olsztyn, Aleja Przyjaciół 42
 » Mistrzostwa Olsztyna w piłce siatkowej „2” dziewcząt – finały


Rozpoczęcie: Poniedziałek, 09-03-2015 o godz. 09:30
Zakończenie: Poniedziałek, 09-03-2015 o godz. 11:00

½ finałów SP 6 – SP 25, SP 7 – SP 19 Przegrani o III-cie miejsce …...... …........... Wygrani o I- wsze miejsce …......... …......... Po ostatnim meczu, zakończenie mistrzostw, wręczenie medali, pucharów, dyplomów.
HWS Urania | Olsztyn, al. Piłsudskiego 44
 » » Mistrzostwa Olsztyna w unihokeja chłopców szkół gimnazjalnych – runda finałowa


Rozpoczęcie: Środa, 11-03-2015 o godz. 12:30
Zakończenie: Środa, 11-03-2015 o godz. 14:30

godz. 12:30 G 9 - G 13 godz. 12:55 G 4 - G 7 godz. 13:20 G 13 - G 23 godz. 13:45 G 7 - G 9 godz. 14:10 G 23 - G 4 Po ostatnim meczu zakończenie mistrzostw
Sala V LO | Olsztyn, ul. Krasickiego 2
 » » Mistrzostwa Olsztyna w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych - półfinały i finały


Rozpoczęcie: Czwartek, 12-03-2015 o godz. 13:40
Zakończenie: Czwartek, 12-03-2015 o godz. 15:40

1/2 finałów Godz. 13:40 XI LO – …ZSG-S 14:00 II LO - V LO Finał: o III m-ce godz. 14:30 …………….. – ……………… o I m-ce godz. 15:00 ……………... – ……………… Po meczu finałowym odbędzie się zakończenie turnieju i wręczenie nagród .
HWS Urania | Olsztyn, al. Piłsudskiego 44
 » » Mistrzostwa Olsztyna w unihokeja chłopców szkół ponadgimnazjalnych – półfinały i finały


Rozpoczęcie: Poniedziałek, 23-03-2015 o godz. 12:30
Zakończenie: Poniedziałek, 23-03-2015 o godz. 14:30

godz. 12:30 I półfinał 13:00 2 półfinał 13:30 o III miejsce 14:00 o I miejsce
HWS Urania | Olsztyn, al. Piłsudskiego 44
 » » Mistrzostwa Olsztyna w unihokeja dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych – runda finałowa


Rozpoczęcie: Czwartek, 26-03-2015 o godz. 12:30
Zakończenie: Czwartek, 26-03-2015 o godz. 14:10

godz. 12:30 VI LO - ZSE-H
12:50 I LO - II LO
13:10 ZSE-H - ZSE
godz. 13:30 II LO - VI LO
13:50 ZSE - I LO
Po ostatnim meczu odbędzie się zakończenie mistrzostw i wręczenie nagród.
HWS Urania | Olsztyn, al. Piłsudskiego 44
 » » Mistrzostwa Olsztyna w unihokeja chłopców szkół podstawowych – runda finałowa


Rozpoczęcie: Poniedziałek, 30-03-2015 o godz. 12:30
Zakończenie: Poniedziałek, 30-03-2015 o godz. 14:20

godz. 12:30 SP 15 – SP 22
godz. 12:50 SP 1 – SP 6
godz. 13:10 SP 22 – SP 25

godz. 13:30 SP 6 – SP 15
godz. 13:50 SP 1 – SP 25
Po ostatnim meczu zakończenie mistrzostw i wręczenie nagród.

Copyright by Stowarzyszenie Sportu Szkolnego „Juvenia” w Olsztynie
Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Sportu Szkolnego „Juvenia”     |     Działamy na rzecz wyrównywania szans i warunków uczestnictwa w różnych formach aktywności fizycznej.     |     Promujemy wśród dzieci i młodzieży szkół Olsztyna zdrowy styl życia.     |     Rozwijamy zainteresowania sportowe młodzieży szkolnej.     |     Tworzymy utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania mistrzostwa sportowego.     |